Referencje - KeBo, Polska Sp. z o.o. Czyszczenie i konserwacja kanałów wentylacyjnych.

ReferencjeOtolista niektórych naszych usatysfakcjonowani Klientów:
   
Hotel Wroclaw DFDS Queen of Scandinavia Polska Wytwórnia Papierów Wartosciowych

 
 
 

List referencyjny. Radisson SAS Hotel

Szczecin, 13.04.2000 r.

 

Pazim Sp. z o.o. Radisson SAS Hotel w Szczecinie miał przyjemność współpracować z firmą "Ke-Bo" w okresie 10-18.02.2000 r. Firma ta przeprowadzała czyszczenie i konserwację kanałów i urządzeń wentylacyjnych w sekcjach:

  • kuchennej
  • cukierniczej
  • pralniczej
  • barowo-restauracyjnej
  • dawnym barze "Aquarius"

Wyżej wymienione prace zostały wykonane w sposób fachowy z zastosowaniem pożądanej jakości robót. Na uwagę zasługuje również fakt bezkolizyjnego wykonania prac, dysponowanie sprzętem wysokiej klasy, terminowość oraz dbałość o estetykę i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz.

Z powyższych względów wyrażamy zadowolenie ze współpracy z firmą "Ke-Bo" i z całą odpowiedzialnością możemy ją polecić innym.
 

Sławomir Ciechanowicz

   
Dział Techniczny PAZIM

 
 
  

List referencyjny. Hotel Marriott

Szczecin, 2.07.1998 r.

LIM. J.V. Sp. z o.o. Hotel Marriott ma przyjemność współpracować z firmą "Ke-Bo" Sp. z o.o. w zakresie czyszczenia kanałów wentylacyjnych. W tym roku firma "Ke-Bo" wykonała czyszczenie kanałów wentylacyjnych w pralni w Hotelu Marriott. Praca wykonana przez firmę "Ke-Bo" jest w pełni profesjonalna i została wykonana na wysokim poziomie.

Cenną zaletą współpracy z firmą "Ke-Bo" jest duża sprawność działania przy zachowaniu wysokiej jakości usługi. Ważne jest również to, że firma ma zawsze miły i kulturalny stosunek do naszych potrzeb.

Biorąc pod uwagę całokształt naszej współpracy z firma "Ke-Bo" możemy ją polecić jako sprawdzonego i solidnego partnera.
  

Tomasz Zadrożny
 

Chief Engineer   

 
 
 

List referencyjny. DFDS Seaways

08.03.2002 r.

Firma "Ke-Bo" w okresie 01-02.2002 przeprowadziła czyszczenie i konserwację kanałów i urządzeń wentylacyjnych na pokładach sześciu różnych statków pasażerskich, między innymi na pokładzie "Dana Anglia"

Prace zostały wykonane profesjonalnie, całkowicie zaspakajając oczekiwania DFDS SEAWAYS.  

Inspekcja systemu wentylacyjnego wykazała, że zakontraktowany harmonogram prac został wykonany w 100%. 

Załączony raport wykonanych prac, w sposób profesjonalny, uwidacznia efekty i przebieg wykonywanych prac, ilustrując rozmiar problemu zapylenia i wpływu robót na poprawę pracy całego systemu wentylacyjnego.
 

Niels Giltrup
 

Super guarter-master